MÜÜA MAJA, 2 tuba - Lalli, Kambja vald, Tartumaa

63 000 €
Jõevaatega suvila! UUS HIND!
Tube:2
Üldpind:91.0m2
Krundi pind:2154.0m2
Ehitusaasta:1988
Seisukord:Vajab renoveerimist
Materjal:Puit
Omandivorm:Eraomand

Lisainformatsioon

Kõrghaljastusega ümbritsetud järsule jõekaldale on rajatud 80-ndatel aastatel suvemaja, mida saab tänapäeval kasutada nii puhkamiseks kui ka soovi korral ümberehittuseks või hoopis uue elamu rajamiseks. Kõik tingimused on loodud tänu erakordselt kaunile loodusele ja nõlvalt avanevatele suurepärastele vaadetele.

Kinnistu naabrusesse on rajatud juba mitmed aastaringseks elamiseks mõeldud kodud. Ühelt poolt piirneb maaala Pori jõega, teisel pool laiub metsatukk, mille tõttu on tegemist rahuliku ja privaatse asukohaga.

Tegemist on puitkonstruktsiooniga väikese kaldega lamekatusega hoonega. Katusekatteks on ruberoid (kaitseks plekk). Välisfassad on osaliselt värskelt viimistletud.

Täiskeldriga aiamaja põhikorrusel on tuba, köök, magamistuba ja garaaž, keldrikorrusele on sauna ette ehitatud kaminaga puhkeruum, lisaks olemas ruumikas kelder.

Puhkeruumi loomuliku valgustuse kindlustamiseks on ehitatud kolmepoolne jääklaasist aknaga uks, mida väjastpoolt piiravad maakivist dekoratiivmüüritised.

Põhi- ja keldrikorrust on planeeritud ühendama trepp.

Projekti alusel on aiamaja põhikorrusel ca 43 m², millele lisandub 10 m² suurune terrass, keldrikorrusel aga ca 38 m², hoone maht on 102 m³.

Hoone ehitamisel on nii välis- kui ka siseviimistluses kasutatud ajastule omaseid materjale, seega vajab aiamaja tänapäevast uuenduskuuri ja värskendavat remonti.

Eluks vajalikud kommunikatsioonid on lahendatud vastavalt kohalikele oludele. Olemas on elekter, küttekoldeks kasutatakse Pioneerpliiti, vesi on toodud pumbaga majja kasutades jõevett. Rajatud on kogumiskaev ning olemas on ventileeritav kuivklosett.

Tulevikule mõeldes on naabritega ühiselt plaani võetud ka kaevu rajamine.

Kuna mõnda aega polnud suvila kasutuses, on aja jooksul tekkinud mõningaid niiskuskahjustusi, mille vältimiseks edaspidi on ette võetud vajalikud abinõud (kohapeal on võimalik kõik täpsemalt üle vaadata).

Suvila ümbrus on omanike poolt korrastatud ja hooldatud, lisaks kõrghaljastusele on maja ümber viljakandvaid puid ja põõsaid. Jõe ääres on mugav grillimis- ja puhkeala.

Asukoha poolest sobib kinnistu hästi ka Tartu linnast (ca 16 km) igapäevaseks liiklemiseks, mõne km kaugusel on ka Kambja keskus koos lasteaia ja kooliga.

Seega võttes eeskujuks juba naabruses kerkivaid uuselamuid, oleks uuel omanikul võimalik rajada kodu, mis kasutab ära looduslikku reljeefi ja võimaldab nautida kauneid vaateid kogu ümbrusele.

Küsi lisainfot!

Agnes Tkatšenko

GSM: 5082396
agnes@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992