MÜÜA MAJA, 6 tuba - Ravila tn 14, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

250 000 €
Pakkumine Veeriku linnaosas!
Tube:6
Magamistube:4
Üldpind:210.0m2
Krundi pind:707.0m2
Küttesüsteem:Keskküte, Ahjuküte
Seisukord:Renoveeritud
Materjal:Kivi
Omandivorm:Eraomand

Lisainformatsioon

Hinnatud Veeriku linnaosas on pakkumistesse lisandunud tänapäevastatud ja uuendatud elamu, mis asukoha poolest sobib kõigi eluvaldkondade esindajatele.

Algselt oli hoone kasutusel 1960-ndatel aastatel, kuid aja jooksul on hoonele tehtud mitmeid vajalikke renoveerimistöid.

Uuendatud on katusekate (bituumen kärgkate) ja fassaad ( Kivex plaat ja fassaaditellis). Välja on ehitatud aknaga vannituba ning köök on veranda arvelt tehtud suuremaks. Vahetatud on aknad ja uksed ning kasutusel on mitu erinevat küttesüsteemi, mis võimaldavad viia ülalpidamiskulud mõistlikule tasemele.

Kasutusel on keskküttesüsteem tahkekütte katla baasil, millele lisanduvad õhk-vesi soojuspump, mis hetkel ongi kasutusel põhikütteallikana ning õhk-õhk soojuspump, millega on näiteks suvel hea ruume jahutada. Samuti on teisel korrusel olemas ahi.

Ravila 14 on kahe maapealse korruse ning täiskeldriga hoone.

Esimesel korrusel on esik, köök, elutuba, magamistuba, vannituba, tualettruum ning pääs väiksele hubasele terrassile. Olemas on ka ruumikas garaaz.

Teisel korrusel on kaks magamistuba, väike kabinet ja üks läbikäidav tuba, lisaks panipaik.

Ruumikal keldrikorrusel on saun, katlaruum ja mitmed abiruumid.

Hoone suletud netopind on 210 m², eluruumide pinda on 121 m² ning köetavat pinda on 144 m².

Siseruume on erinevatel aegadel uuendatud ja remonditud kasutades ajastule omaseid materjale ja stiile. Järgmistel omanikel on võimalik luua omanäoline uus kodu täiendades seda tänapäevaste siselahendustega. Samas on kõik oluline ja vajalik tehtud, et võimaldada ka kohest sissekolimist.

Maja ümbritsev hooldatud õueala on piisava suurusega nii õues grillimiseks kui ka kasvuhoones toimetamiseks.
Kinnistut ümbritseb hekk ning metallist väravatega aed.

Müüdav maja asub ühelt poolt eramajade piirkonnas, teiselt poolt aga on naabrusesse kerkinud mitmed õppe- ja teadusasutused ning kaugel pole ka Ülikooli Kliinikum. Seega on elukoht sobiv kindlasti ka vastava ala spetsialistidele.

Kergliiklusteid pidi liikudes jõuab lühikese ajaga lähedal asuvasse Sanatooriumi parki ja ka Lõuna-Eesti suurimasse kaubandus- ja ajaviitekeskusesse Lõunakeskus. Kaugel pole ka kool ja lasteaiad ning bussipeatuseni on mõned sammud.

Energiamärgis on elamule määramata.

Elamu vabastatakse kiirelt, soovi korral jääb sisse ka mööbel ja sisustus.

Küsi lisainfot!

Agnes Tkatšenko

Tel: 7344888
GSM: 5082396
agnes@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992