MÜÜA MAJA, 4 tuba - Lõuna tn 21, Vissi, Nõo vald, Tartumaa

88 000 €
Avar suvekodu looduskaunis keskkonnas!
Tube:4
Magamistube:2
Üldpind:285.7m2
Krundi pind:699.0m2
Ehitusaasta:1985
Materjal:Kivi
Omandivorm:Eraomand

Lisainformatsioon

Müügile on tulnud ruumikas ja avar maja looduskaunis Vissi külas metsa ja järve naabruses.

Kaldega maaalale on projekteeritud poolsokli- ja ärklikorrusega plokkidest ehitatud maja.
Puitkonstruktsioonil soojustatud ärklikorrus on vooderdatud laudisega. Puit, kivi ja osaliselt ka metall ilmestab ka ülejäänud siseviimistlust.
Avatud trepid viivad nii keldri kui ka ärklikorrusele. Huvitava lahendusega projekt võimaldab avaratelt rõdudelt vaateid erinevate ilmakaarte suunas, kus on võimalik imetleda nii orgu, künkaid kui ka metsa.

Maja on ehitatud 1985. aastal.

Elamu suletud netopind on 285,7 m², eluruumide pinda on majas 158,4 m².

Esimesel korrusel paikneb avatud tuba, mis on liigendatud kaminaruumiks, köögiks ja trepihalliks. Samal korrusel on garaaž ja tualettruum ning pääs erinevatele terrassidele.

Ärklikorrusel on samuti trepihall, avar elutuba ning kaks katusealust magamistuba. Nutika planeeringuga on võimalik juurde ehitada mitu lisa magamistuba.

Keldrikorrusel asuvad saun, sauna eesruum, pesemisruum, bassein, katlaruum, hoiuruum ja garaaži kanal.

Hoonel on värvitud plekkkatus ning puitaknad. Ajastutruu siseviimistlus ning kommunikatsioonid vajaksid siiski tänapäevast uuenduskuuri.

Majas on kaks kaminat ja lokaalne keskküte. Kasutusel on olnud vedelküttekatel, kuid tänasel päeval oleks ilmselt vajalik kaasaegsemale kütteliigile üleminek (näiteks pelletkatel), samuti vajab küttesüsteem üle kontrollimist, kuna suvilas pole enam nii mõnedki aastad elatud. Samal ajal on seda siiski regulaarselt külastatud, et hoida maja korras ja krunt hooldatud.

Kaev on naabritega ühiskasutuses, kuid piirkonnas on välja arendatud ühisveevärgi- ja kanalisatsioonisüsteem, millega liitumiseks on esialgne avaldus tehtud. Elektripeakaitse on 3x16 Amprit, vajadusel on võimalik seda suurendada.

Avar planeering ja kommunikatsioonide kättesaadavus annab hea võimaluse välja ehitada aastaringseks elamiseks mõeldud tänapäevase kodu. Õueala suurus sobib hästi ka toimekale linnas tööl käivale inimesele.

Piirkond on rahulik ja vaikne, kuna aiamaja asub tupiktänavas metsatuka naabruses.
Väike metsarada lookleb kuni Vissi järveni.
Puhkeajal on võimalik kasutada kergliiklusteid, mis viivad nii Elvasse kui ka mujale looduskaunitesse kohtadesse.

Turvalise keskkonna loovad mitmed aastaringselt kohapeal elavad naabrid ning hea juurdepääs igal aastaajal. Bussipeatus pole samuti kaugel.

Tartusse on ca 22 km, Nõo ning Elva on 6-7 km kaugusel, samas on ka kauplused, lasteaiad ja koolid.

Majaga lähemalt tutvumiseks võta julgelt ühendust!

Küsi lisainfot!

Agnes Tkatšenko

Tel: 7344888
GSM: 5082396
agnes@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992