MÜÜA MAJA, 3 tuba - Agalioja vkt 12, Sarakuste, Kastre vald, Tartumaa

65 000 €
Suvila Agali järve lähedal!
Tube:3
Magamistube:2
Üldpind:110.9m2
Krundi pind:1144.0m2
Seisukord:Renoveeritud
Materjal:Kivi
Omandivorm:Eraomand

Lisainformatsioon

Müügile on tulnud aastaringseks elamiseks kohandatud suvekodu Kastre vallas. Esialgselt planeeritud suvilate piirkond asub Tartust vaid ca 17 km kaugusel. Mitmed naabrid on ennnast sisse seadnud aastaringseks elamiseks. Mõnesaja meetri kaugusel on ka kaunis Agali järv.

Ojaga piirneval 1144 m2 suurusel kinnistul on vajalikud kõrvalhooned (kuur, kasvuhoone) , rajatud on septik ja imbväljak ning kaev kahe majapidamise peale (seatud on servituut) .

Täiskeldriga suvila on rajatud betoonvundamendile. Põhikorrusel on veidi muudetud planeeringu tulemusel tuba ja kaks magamistuba, avar kaasaegne vannituba ning veidi madalamal tasapinnal garaaž, mida on samuti võimalik kasutusse võtta eluruumidena.

Renoveerimise käigus on tehtud mitmeid olulisi töid – soojustatud ja uuendatud on fassaad, vahetatud elektrijuhtmestik, vanad aknad ja ukseavad on asendatud kolmekordsete pakettakende vastu , mis viivad soojakaod minimaalseks. Hetkel on põhikütteks puuküttega pliit koos soojamüüriga, vannitoas on elektri põrandaküte. Sooja vett toodab kahesüsteemne boiler (nii elektri kui ka puuküttega).
Esialgse projekti järgi oli planeeritud ka kamin.

Mõningase lisainvesteeringuga on suvilast võimalik luua hubane ja mugav maakodu, kus on võimalik elada ja aega veeta igal aastaajal.

Tõese pildi saamiseks võta julgelt ühendust ja läheme suvekodu vaatama!

Küsi lisainfot!

Agnes Tkatšenko

Tel: 7344888
GSM: 5082396
agnes@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992