MÜÜA KORTER, 2 tuba - Jõe 4, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

129 999 €
UUS KODU KESKLINNA LÄHEDAL!
Tube:2
Üldpind:54.2m2
Korrus/korruseid:3/3
Ehitusaasta:2019
Seisukord:Uus
Materjal:Paneel
Omandivorm:Korteriomand

Lisainformatsioon

Koostöös projekteerijatega Lunge & KO ja Kuubik Projekt OÜ valmib kinnistule kolm omanäolist kortermaja. Esimesena valmib 2019 aasta suveks Jõe 4 elamu.

Projekteeritud B energiaklassi hoone on paigutatud krundile ida-lääne suunaliselt.

Hoone fassaadimaterjalina on kasutatud põhimahus vertikaallaudist ning osaliselt kivi, seetõttu sulandub ta suurepäraselt väljakujunenud keskkonda. Õuepoolset fassaadi ilmestavad avarad betoon terrassid ja rõdud, kus saab nautida vaadet õhtupäikese ja eramajade poole.

Jõe 4 esimene korrus on ehitatud raudbetoonpaneelidest, teine ja kolmas korrus täisbetoneeritud õõnesplokkidest, mis tagavad vajaliku helipidavuse. Soojustatud lamekatus on kaetud SBS-kattega. Ehitamisel on rõhku pandud nii kvaliteetsetele materjalidele kui ka praktilistele arhitektuursetele lahendustele.

Uus korterelamu asub Kesklinna linnaosa piiril, kus südalinna jõudmiseks kulub vaid mõni minut ning samas on ka vaid Karlova linnaosale omane miljöö.

Krundil on lahendatud parkimine (9200.- eur) hoonete soklikorrusel, samas on igale korterile ette nähtud ka panipaik (2800.- eur).

Korterelamus on kokku 12 korterit. Teisele korrusele on planeeritud 3-toalised korterid – vahemikus 64,4 m² ja 68 m². Kolmandal korrusel on 3 kahetoalist (54,2 m²) ja 3 kolmetoalist (65,4 – 68,0 m²) korterit. Esimesel ehk soklikorrusel on parkimisala ja panipaigad.

Kesklinna lähinaabruses asuv elamu tagab kogu eluks vajaliku kättesaadavuse.
Mõne sammu kaugusel on lasteaed, kool, kaubanduskeskus, bussipeatused.
Olulisteks märksõnadeks on palju rohelust, turvaline mänguväljakuga õueala,
avarad terrassid, läbimõeldud lahendused ning kvaliteetsed materjalid.

Vaata lähemalt: www.aleksandrimajad.ee

Võta ühendust ja läheme vaatama!

Küsi lisainfot!

Agnes Tkatšenko

Tel: 7344888
GSM: 5082396
agnes@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992