MÜÜA MAJA, 6 tuba - Pootsmani 27, Kvissentali, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

395 000 €
Tube:6
Üldpind:323.9m2
Krundi pind:1627.0m2
Ehitusaasta:2006
Küttesüsteem:Gaasiküte
Seisukord:Uus
Materjal:Kivi
Omandivorm:Eraomand

Lisainformatsioon

Müüa väga korraliku ehituskvaliteediga maja Kvissentalis. Elamu on kahekorruseline, esimesel korrusel asuvad elutuba, köök, talveaed, kabinet, WC, saunakompleks, basseiniruum ja garaaž kahele autole. Teisel korrusel asuvad magamistoad, vannitoad ja majandusruum. Elutuba on vaatega aeda mis on avatud päevasele päikesele.
Hoone kande- ja vaheseinad on Fibo plokist, mis on sillatud raudbetoon õõnespaneelidega. Avade sillused raudbetoonist. Katuse kandekonstruktsioon on puidust ja katusekatteks on pikaealine kivipuistega teras. Fassaadi ilmestavad puitlaudisega osad.
Asendiplaanilises lahenduses on lähtutud krundi paiknemisest ilmakaarte suhtes- maja eluruumid avanevad ida-lääne suunal. Selline lahendus loob majast lõunapoole privaatse aia mis on tänavast eraldatud. Haljastus on projekteeritud professionaalse aiakujundaja poolt. Õuel on grillmaja-puhkenurk. Maja ees vesiroosidega purskkaev.
Maja köetakse gaasikatlaga, tsentraalne gaasitorustik. Igas ruumis on termostaat. Esimesel korrusel on põrandaküte, teist korrust kütavad radiaatorid. IHC elektrooniline maja juhtpult. Sundventilatsioon. Ustele, akendele ja siseruumidesse on paigaldatud liikumisandurid. Suurel fassaadi klaaspinnal on päikesekaitsega isepuhastuv klaas. Puitalumiiniumaknad. Elektrivarustus 220/380V. Sisebasseinil on vastuvooluseade, automaatne kemikaalide dosaator, puhastus ja täitmine.
Sisekujunduses on kasutatud naturaalseid materjale. Sisseehitatud kapid, osaliselt mööbel ja köögimööbel on mõlemal korrusel eebenipuust. Köögitehnika kvaliteetselt firmalt (Miele).
Enamikus ruumides on peitvalgustitega laekarniisid.
Kvissentali elamurajoon on sobiv elukeskond inimestele kes hindavad Emajõeäärset, linnamürast kaugemal asuvat luksuslikult planeeritud elukeskkonda. Linnaosa on planeeritud tervikuna, majad on ehitatud sarnaste arhitektuursete hoonestusreeglite järgi. Vahetult jõe kaldal asuvat linnaosas on korras teedevõrk, tänavavalgustus, kaks tenniseplatsi ja ujumiskoht koos liivaplaaziga. Asumil on väga hea bussiühendus. Piirkonna korrashoiuks ja ühistegevuse korraldamiseks loodi juba 2009a. MTÜ Kvissentali Selts. MTÜ liikmeks astumine ei ole kohustuslik, sellest hoolimata on seltsi liikmeid ca. 60% asumi majapidamistest. Selts tegeleb peamiselt piirkonna heakorda puudutavate küsimustega. Samas korraldatakse aeg-ajalt ühiseid üritusi ja ettevõtmisi. Väga populaarne on elanike hulgas juba traditsiooniks saanud ühine jaanipäev.

Küsi lisainfot!

Sulev Puusaar

Tel: 7344888
GSM: 56664873
ilona.laisk@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992