MÜÜA KORTER, 2 tuba - Kroonuaia 31, Kesklinn, Tartu, Tartumaa

115 000 €
2-toaline korter kesklinnas!
Tube:2
Magamistube:1
Üldpind:50.8m2
Korrus/korruseid:1/2
Ehitusaasta:1912
Parkimine:tasuta
Seisukord:Renoveeritud
Materjal:Puit
Omandivorm:Korteriomand

Lisainformatsioon

Korteriomand, palkmaja, dušš, uus torustik, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, kinnine hoov, toad eraldi, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, panipaik, ümbruses eramud ja korterelamud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, Emajõgi jõgi 100 m
Müüa 2014 aasta jaanuaris valminud Tartu vanalinna muinsuskaitsealal 8-korteriga majas 2-toaline korter. Elamispinda 50,8²m2, panipaik 6,1² m2. Korteri planeering – avar elutuba, magamistuba, vannituba, kööginurk ja esik. Siseseinad on värvitud, põrandatel on hele naturaalne tammeparkett. Siseuksed puidust.
Hoone on täielikult renoveeritud kooskõlas muinsuskaitse nõuetega. Säilitatud on põhimaht ja korruselisus. Kultuuriväärtuslikud detailid (uksed, aknad, uste-akende manused, trepid) on asendatud algupäraste detailide järgi valmistatud koopiatega. Uuendatud on kõik majasisesed kommunikatsioonid (vesi, kanalisatsioon, ventilatsioon, elekter, side). Paigaldatud uus kaugküttel baseeruv keskküttesüsteem. Vannitubadesse ja kööginiššidesse on paigaldatud sundventilatsioon. Katusekatte materjaliks on kasutatud käsitsivaltsitud tsingitud terasplekki. Trepikodades on säilitatud ja restaureeritud vanad trepid ja trepikäsipuud. Fonolukksüsteem, signalisatsioonivalmidus.
Korteri juurde kuulub õuealal üks parimiskoht. Õu on sillutatud kiviparketiga.

Korterelamu paikneb Tartu vanalinna muinsusaitsealal. Maja algne ehitusaasta on 1875a. Hoonel on värvikas ajalugu. 1884-1886 aastatel asus hoones Hugo Treffneri kooli esimene asupaik. 1917 aastal oli hoone Ülikooli omanduses. Aastal 1919 ostis hoone Nikolai Müller (Mölder). Sama perekonna kätte jäi hoone kuni II Maailmasõjani.

Küsi lisainfot!

Ilona Marken-Laisk

Tel: 7344888
GSM: 5295618
ilona.laisk@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992