MÜÜA MAJA, 8 tuba - Puiestee 7d, Ülejõe, Tartu, Tartumaa

330 000 €
Tube:8
Magamistube:4
Üldpind:478.7m2
Krundi pind:3381.0m2
Materjal:Kivi
Omandivorm:Eraomand

Lisainformatsioon

Müüa Tartu linnas eksklusiivse ja avara kinnistuga majakarp.
Kinnistu suurusega 3381m² asub Puiestee tänava lõunaküljel Emajõe ürgoru nõlval. Kinnistu laskub terassidena tugeva kaldega lõuna suunas Ujula tänavale. Juurdesõit krundile on Puiestee tänavalt mööda asfalteeritud sissesõiduteed.
Hoone kuulub kolmest analoogsest ühel ehitusjoonel asuvast ehitisest moodustuvasse gruppi.
Hoone on kahekorruseline, täiskeldriga, mis vastavalt maapinna kaldele on Emajõe poolses küljes täielikult maa peal. Nimetatud asjaolu lubab nullkorruse ruume kasutada eluruumidena. Arhitektuurne lahendus lähtub stabiilsusest ja soliidsusest, kasutatud on kvaliteetseid materjale.
Põhikorrusel paiknevad elutuba, köök, söögituba, kabinet ja garaaz. Elu- ja söögitoast pääseb klaasist lükandseinte kaudu Emajõe poole avanevale terrassile. Terrass on keerdtrepiga ühendatud korrus allpool asuva basseini ja saunakompleksiga.
Pääs sokli- ja teisele korrusele on hallist lahtise trepi kaudu.
Teisel korrusel paiknevad neli magamistuba, neist üks omaette vannitoa ja garderoobiga.
Keldrikorrusel paiknevad saunaruumid koos basseini-kaminaruumiga. Ülejäänud keldriruumid on kasutusel tehniliste- ja hoiuruumidena.
Aiahooldeinventari ruumist on otsepääs aeda, samuti on klaas-lükandseinaga aia poole avanev kamina-basseiniruum.
Esimese ja teise korruse põrand on 22 cm betoonpaneelidel; vannitoas põrandaküte, teistes ruumides kergkruusale valatud betoonpõrand mis on projekti järgi plaanitud katta puitparketiga.
Katust kannavad puitsarikad, katus on kaetud keraamiliste kartusekividega.
Uksed on täispuidust tahvel- ja klaasitud uksed, aknad puitaknad kolmekordsete pakettklaasidega.
Hoone on rajatud 20 cm paksuste kergplokkidest kandeseintega ja keraamilistest tellistest välisvoodriga, soojustuseks 15 cm klaasvilla.
Seinad seestpoolt krohvimata . Sisemised kandeseinad on vastavalt vahelae konstruktiooni vajalikule toetuspinnale 20 ja 30 cm paksused kergplokkseinad.
Vundamendid on monoliitbetoonist ja soojustatud 10 cm vahtpolüuretaaniga.
Sokli väliskiht on maakividest.
Keldrikorruse põrand on sardbetoonist 8 cm, mis valatud vahtpolüuretaanist 5 cm soojustuskihile. Terastaladel sisetrepile on mõeldud puitastmed. Keldritrepp on täisbetoonist ja tuleks katta samuti puidust astmeplaatidega.
Elutoa tasandil asuv terrass on monoliitbetoonist, projekti järgi peakid piirded valmistatama terasprofiilidest ja puitkäsipuudega. Siseviimistlus on tegemata. Sissesõidutee on kaetud kiviparketiga.
Veevarustuse ja kanalisatsiooni ühendused ehitatakse välja vastavalt AS Tartu Vesi tehnilistele tingimustele.
Gaasi- ja elektrivõrguga liitumine on sõlmitud.
Sideühendus rajatakse lähtuvalt sidetehnilistest tingimustest.
Krunt projekti järgi kujundatakse ilu- ja puhkeaiaks. Kaldosad kindlustatakse erosiooni vältimiseks, soovitav on rajada horisontaalseid osi – terrasse ja platoosid.

Küsi lisainfot!

Ilona Marken-Laisk

Tel: 7344888
GSM: 5295618
ilona.laisk@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992

sitelogo