ÜÜRILE ANDA ÄRIPIND, Näituse 27, Tähtvere, Tartu, Tartumaa

926.20 €
Kaasaegne äripind Tähtvere linnaosas!
Üldpind:84.2m2
Korrus/korruseid:1/4
Ehitusaasta:2017
Seisukord:Uus
Materjal:Paneel

Lisainformatsioon

2017.a. juunis valminud korterelamu-ärihoone asub Tartus Tähtvere linnaosas, Näituse tn. raudteeülesõidu läheduses. Asukoht tagab kiire ühenduse ühtaegu nii kesklinna kui ka kõigi olulisemate maanteedega.
Hoone arhitektuurne lahendus on funktsionaalne ja lihtne, arvestades samasse ansamblisse kuuluvate naaberhoonetega ning piirkonna iseärasustega.

Projekteeritud hoone on 4-korruseline maa-aluse parkimiskorruse, 20 korteri ja 6 esimesel korrusel paikneva äripinnaga korterelamu-ärihoone. Hoone esimesel korrusel on hoonet läbiv visuaalne sissepääsu telg, mis koondab sissepääsud nii hoone eest kui tagant korteritesse ja äripindadele, samuti parklakorrusele. Hoone ees asuvas parklas Näituse tänava ääres on ette nähtud 4 parkimiskohta äripindadele.

Läbimõeldud planeering, kasutatud kvaliteetsed viimistlusmaterjalid, moodne disain ja kaasaegsed tehnosüsteemid tagavad väga head töötingimused.
Klaaspinnad tagavad tööruumide loomuliku valguse.
Hoone on ühendatud kaugkütte võrku. Maja sisekliimat kujundab soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.
Parkimine on lahendatud kvartalisiseselt. Iga äripinna juurde on planeeritud 1-2 parkimiskohta.

Üürile anda on esimesel korrusel asetsevad hoovipoolse vaatega büroopinnad suurusega 76,3 m², 61,7 m² ja 63,9 m² üürihinnaga 9,0 EUR/ m². Tänavapoolse vaatega bürood on 113,3 m², 89,3 m² ja 84,2 m² üürihinnaga 11 EUR/ m² . Hinnale lisandub käibemaks ja kommunaalkulud. Pakkuda on ka 59 m² laopind keldrikorrusel.
Lepingu sõlmimisel lisandub vahendustasu ühe kuu üürisumma ulatuses.
Hoone energiatõhususklass C.

Tutvu ka projekti kodulehega www.hurda34.ee

Küsi lisainfot!

Agnes Tkatšenko

Tel: 7344888
GSM: 5082396
agnes@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992

sitelogo